Metodik a koordinátor ICT

MetodiK a koordinátoR informačně komunikačních technologií (ICT)

PaedDr. Boris HajdúkPaedDr. Boris Hajdúk

Na základě absolvování ročního specializačního studia jsem získal kompetence k učení, řízení i správě ICT ve škole. Moje činnost na škole spočívá v koordinaci a doporučení dalšího vzdělávání svých kolegů v oblasti ICT. Metodicky pomáhám kolegům v integraci a využívání ICT ve výuce jednotlivých předmětů. Zpracovávám a realizuji ICT plán školy v souladu s ŠVP a zabezpečuji provoz informačních systémů školy.

nabídka vzdělávacího videokurzu E-bezpečí pro rodiče

Vážení rodiče,
dovolujeme si vám nabídnout přístup do unikátního online videokurzu E-Bezpečí pro rodiče, jako možnou alternativu vzdělávání v oblasti online bezpečnosti.

Kurz obsahuje online videopřednášky zaměřené na důležitá témata online bezpečnosti - rodiče totiž nechceme nutit číst dlouhé a často nudné distanční texty.

Naopak! Videopřednášky s prezentacemi umožní sledovat či poslouchat kurz při jakékoli další činnosti.

Aktuálně je kurz složen z 6 vzájemně propojených videopřednášek:

1. Co dělají české děti na internetu? (00:12:17)
  2. Sexting - rizikové sdílení vlastních intimních materiálů (00:46:28)
  3. Kybergrooming a online predátoři (00:56:46)
  4. Kybernetická šikana (kyberšikana) (01:05:45)
  5. Rizikové výzvy v online prostředí (00:27:07)
  6. Bezpečnostní aplikace pro rodiče (00:17:58)

V tuto chvíli máte k dispozici téměř 4 hodiny zajímavého videoobsahu prezentovaného zkušenými lektory projektu E-Bezpečí Univerzity Palackého v Olomouci.