Otevření MŠ 3. 5. 2021

Vážení rodiče,

konečně jsme se dočkali a od pondělí 3. 5. 2021 se dveře školky otevřou pro všechny děti. Ve třídách sice děti roušky nemají, ale stále platí, že ve  společných prostorách jsou povinné respirátory FFP2 k zakrytí nosu a úst. Jelikož se děti netestují, prosíme, abyste hlídali zdravotní stav svého dítěte a nedávali nám ho do školky, pokud vykazuje známky nemoci  jako je rýma, kašel, teplota, zažívací potíže, bolest svalů, bolest hlavy, bolest v krku. V případě zjištění nemoci u dítěte ve školce, hned voláme zákonnému zástupci a dítě izolujeme od ostatních.

Na děti se moc těšíme a věříme, že vše společně zvládneme bez komplikací do konce školního roku.

Kolektiv MŠ

30. 4. 2021

Vážení rodiče,

kvůli omezení pohybu lidí v prostorách školky, proběhne den otevřených dveří jen jako videoprezentace. Pohodlně se usaďte a pojďte se projít budovou MŠ z pohodlí Vašeho domova. A tady je odkaz: MŠ Kořínek

Těšíme se na Vás.

8. 4. 2021

Zápis do MŠ

Vážení rodiče,

veškeré informace týkající se zápisu a dni otevřených dveří do naší mateřské školy najde na tomto odkaze: Zápis do MŠ.

Těšíme se na Vás

Kolektiv MŠ

26. 3. 2021

Prázdninový provoz MŠ

Vážení rodiče,

V příloze naleznete seznam školek, které budou mít o letních prázdninách otevřeno. Prosím, promyslete si docházku svého dítěte. V případě brzkého otevření školek, prosím, nahlaste docházku svého dítěte paní učitelce na třídě.  Pokud bude i nadále trvat špatná epidemická situace, budu Vás žádat o sdělení docházky do konkrétních mateřských škol elektronicky. Následně – během května – obdržíte přihlášky k prázdninovému provozu s termíny, kdy máte přijít uhradit školné stravné přímo do konkrétních prázdninových MŠ. Vše nahlaste nejdéle do 7. 5. 2021.

S pozdravem a přáním pevného zdraví

Ke stažení:

11. 3. 2021

Zvýšení prevence a bezpečnostní opatření

Vážení rodiče,

v rámci preventivních opatření, Vás žádáme o dodržování dezinfekce rukou při vstupu do budovy MŠ a pečlivého zakrývání nosu a úst rouškami, nebo respirátory  po celou dobu pobytu v budově a šatnách dětí. Zvýšil se výskyt rodičů, kteří jsou pozitivní na Koronavirus.

Děkujeme za spolupráci a dodržování bezpečnosti všech dětí a zaměstnanců MŠ.

Kolektiv MŠ Kořínek

25. 1. 2021

Výše školného a stravného pro školní rok 2020/2021

Vážení rodiče,

ve školním roce 2020/2021 se budou upravovat platby za stravu. Prosíme o úpravu trvalých příkazu.

Měsíční aktuální platba školného a stravného k září 2020:

• Děti 3 - 5 let: 1636,-Kč
  • Děti předškolní: 836,-Kč - pouze stravné
  • Děti s odkladem PŠD: 946,-Kč - pouze stravné

Platba školného pro školní rok 2020/2021 zůstává stejná: 800,-Kč za měsíc a dítě.

Poznámka: Od úplaty jsou osvobozeny děti předškolního věku a děti s odkladem školní docházky. Úleva školného je posuzována individuálně na základě žádosti rodiče o osvobození od platby školného a po doložení potvrzení o pobírání dávek. Úleva od platby školného není nárokovatelná, předkládá se vedoucí učitelce (p. Kočové) a rozhoduje o ní ředitelka školy.

Na tento školní rok si prosím upravte své trvalé příkazy k platbě školného a stravného již k 25. dni předešlého měsíce (25. 8. na platbu září). Při nástupu nově přijatých dětí v září nebo během školního roku, zaplatí zákonný zástupce školné a stravné do 3 dnů od nástupu dítěte do MŠ převodem na účet: KB 107-4063490287/0100. Do poznámky prosíme, napište jméno dítěte a třídu.

28. 5. 2020