Letní prázdniny a rekonstrukce MŠ

Vážení rodiče, milé děti,

O prázdninách nás ve školce čeká velká rekonstrukce dětských umýváren i toalet a proto Vás prosíme, nezapomeňte si odnést všechny věci ze šaten, co zůstane, budeme muset vyhodit.

Jinak Vám přejeme krásné prázdniny. Odpočívejte, nasbírejte síly, zážitky a v novém školním roce se budeme těšit na staré i na nové tváře v řadách dětí, rodičů i zaměstnanců. Co se týká budoucích školáků, těm přejeme mnoho úspěchů ve škole a ať vás touha po vzdělání provází celým životem.

Krásné léto přeje kolektiv MŠ

24. 6. 2021

Setkání pro rodiče s odborníkem na logopedii Mgr. Evou Kolesovou

Milí rodiče, ve středu 16.6.2021 od 16:00h.  na zahradě MŠ proběhne schůzka s paní logopedkou Mgr. Evou Kolesovou. Máte-li dotazy ohledně vývoje řeči vašich dětí. Rádi byste znali odpovědi na otázky týkající se správné výslovnosti, nebo český jazyk pro děti s odlišným mateřským jazykem. Rádi se s vámi i s pani logopedkou setkáme a vaše dotazy zodpovíme.

Těšíme se na společné setkání

6. 6. 2021

Prázdninový provoz MŠ

Vážení rodiče,

V příloze naleznete seznam školek, které budou mít o letních prázdninách otevřeno. Prosím, promyslete si docházku svého dítěte. V případě brzkého otevření školek, prosím, nahlaste docházku svého dítěte paní učitelce na třídě.  Pokud bude i nadále trvat špatná epidemická situace, budu Vás žádat o sdělení docházky do konkrétních mateřských škol elektronicky. Následně – během května – obdržíte přihlášky k prázdninovému provozu s termíny, kdy máte přijít uhradit školné stravné přímo do konkrétních prázdninových MŠ. Vše nahlaste nejdéle do 7. 5. 2021.

S pozdravem a přáním pevného zdraví

Ke stažení:

11. 3. 2021

Zvýšení prevence a bezpečnostní opatření

Vážení rodiče,

v rámci preventivních opatření, Vás žádáme o dodržování dezinfekce rukou při vstupu do budovy MŠ a pečlivého zakrývání nosu a úst rouškami, nebo respirátory  po celou dobu pobytu v budově a šatnách dětí. Zvýšil se výskyt rodičů, kteří jsou pozitivní na Koronavirus.

Děkujeme za spolupráci a dodržování bezpečnosti všech dětí a zaměstnanců MŠ.

Kolektiv MŠ Kořínek

25. 1. 2021