Školní družina - konzultace

Konzultační hodiny (po předchozí domluvě)

Schůzky s jednotlivými vychovatelkami si, prosím, pokud je to možné, domlouvejte předem (e-mail, telefon).

10. 4. 2024

Vyzvedávání dětí ze ŠD

Vážení rodiče,

bohužel musím připomenout, že školní družina končí v 17:00. Pokud se opakuje pozdní vyzvedávání, může to podle řádu školní družiny vést až k vyloučení.

Prosím, dbejte na dodržování časů, pokud víte, že ze závažného důvodu není ve vaší moci přijít včas, informujte příslušnou vychovatelku telefonicky, pokuste se třeba domluvit si vyzvednutí dítěte jiným rodičem.

Chápeme, že někdy se přihodí věci, které nemůžete ovlivnit, nicméně v poslední době počet pozdních odchodů ze ŠD výrazně narostl.

Děkujeme za pochopení.

Kateřina Růtová

Дорогі батьки,

група продовженого дня закінчується щодня о 17:00. Якщо з поважних причин ви не можете прийти вчасно, необхідно повідомити про це відповідного вихователя. Розгляньте можливість того, що вашу дитину зі школи могли забрати знайомі чи друзі  тощо. Повторні пізні забирання з групи продовженого дня можуть призвести до умовного відсторонення від групи або виключення.

Quý bậc phụ huynh,
lớp bán trú kết thúc hàng ngày vào 17:00. Trong trường hợp nghiêm trọng không thể đến đón trẻ đúng giờ, thì phải báo ngay cho giáo viên trông trẻ. Hãy nghĩ đến việc có thể nhờ phụ huynh khác hoặc bạn bè và v.v. đến đón trẻ thay bạn. Nếu liên tục đón trẻ muộn, có thể dẫn đến việc học lớp bán trú với điều kiện hoặc sẽ buộc thôi học lớp bán trú.

4. 3. 2024

Jarní tvoření pro děti a rodiče dne 21. 3. 2024 od 16:00 do 18:00

• Dílna 1: Drátkované vajíčko
  • Dílna 2: Malování na sádrové odlitky
  • Dílna 3: Jarní větvička
  • Dílna 4: Tisk na látkový sáček

Maximální počet účastníků v jedné dílně je 10 osob. Škola zabezpečí materiál a vy si tak můžete vyrobit a odnést domů své originální DIY (udělej si sám) výrobky. Cena jednoho výrobku je 100 Kč.