Informace pro rodiče a veřejnost

OMLUVENKA OD LÉKAŘE

Vážení rodiče, do dokumentů byl uložen formulář Potvrzení od lékaře na omlouvání žáků z důvodu vyšetření u lékaře či nemoci.

Nový způsob telefonického omlouvání žáků a vrátnice

Nejlepší způsob omlouvání žáků je stále e-mailem na adresu třídního učitele. Pokud nemáte přístup k e-mailu, můžete využít telefonní číslo 273 132 833, kterým se dovoláte do nově zřízené vrátnice. Paní vrátná od vás převezme omluvenku - je potřeba nahlásit jméno, příjmení a třídu vašeho dítěte a předpokládanou délku trvání absence.
Vrátnice bude obsazena v září a říjnu od 7:30 do 10:30, od listopadu pak také v odpoledních hodinách. Paní vrátná bude také organizovat příchod návštěv do budovy a zajišťovat jejich kontakty s pedagogy.

Klub mladého diváka

Vážení rodiče,
naše škola se zapojila do projektu Klub mladého diváka. Cílem je podpořit kulturní přehled žáků 8. a 9. tříd. V průběhu školního roku navštívíme 4 divadelní představení v různých pražských divadlech. Koordinátorkou za školu je paní učitelka Štěpánka Drozdová. Členský poplatek činí 500 Kč a žáci se mohou přihlásit do 26. 9. 2023. Klub mladého diváka

AKTUÁLNÍ Kontakty podpory pro ukrajince

Столиця Чехії Прага для України (praha.eu)

Letní rekonstrukce - půdní vestavba

Termín dokončení (aktualizace léto 2023) se posouvá na 28. 2. 2024.

Kamery ve škole

Vstupní prostor ZŠ Kořenského je z důvodů bezpečnosti a ochrany žáků a majetku monitorován kamerovým systémem a to se souhlasem Úřadu pro ochranu osobních údajů pod registračním číslem 00042473.