Soustředění sboru Fontána v Týnci nad Sázavou

V pátek 23. 11. jsme vyrazili s naším školním pěveckým sborem Fontána na víkendové soustředění ve městě Týnec nad Sázavou. Ačkoliv počasí nebylo moc vydařené, tento víkend jsme si všichni velmi užili. Již od pátku sbor pilně trénoval na nedělní koncert a přestávky jsme trávili procházkami po městě nebo hraním různých her. Stihli jsme i uspořádat narozeninovou oslavu jedné z našich žákyň, přičemž se opět hrála spousta her v několika náhodně rozdělených týmech. V neděli pak členové sboru předvedli vše, co pracně cvičili ve škole i během soustředění na koncertu pro veřejnost v kavárně společenského centra Týnec nad Sázavou. Děkujeme za podporu MČ Praha 5 a těšíme se na vás na dalším z našich koncertů.

Publikováno dne: 27. 11. 2018