Šikovné ruce

Pořadatel: .Vlaštovka - spolek pro volný čas

Termín konání: úterý 14:00 - 15:30

Místo konání: učebna školy

Komu je kroužek určen: I. stupeň

Další informace

V kroužku se seznámíme s alternativními výtvarnými technikami a pomůckami, naučíme se, že obraz není jediná možná forma výtvarného vyjádření. Zaměříme se na tvorbu z běžně dostupných, i když možná pro mnohé ne příliš často používaných, materiálů.

Jisté je, že se v průběhu roku naučíme všemožné výtvarné techniky, budeme kreativní, osvojíme si nové dovednosti, které se nám budou hodit nejen ve škole, necháme se inspirovat světem kolem sebe, budeme se prostě bavit :)

Témata výrobků se budou vztahovat k ročním obdobím či aktuálním událostem a svátkům, případně je uzpůsobíme individuálním přáním.
Fantazii meze klást nebudeme, právě naopak. Za pololetí vytvoříme zhruba 15 výrobků, nejen krásných, ale i použitelných a smysluplných.

Přijďte s námi tvořit a užít si volný čas kreativně!