Nacházíte se na: Úvod Školní družina Družina 1

Družina 1

Tandemová výuka v ŠD1 a v ŠD2

Cílem je prohloubit spolupráci pedagogů ve školní družině, kteří spolu plánují a zrealizují 10 vzdělávcích jednotek do konce června. Součástí spolupráce Mgr.Lasovské a p. vychovatelky Jany Hadravové je uplatnění principu 3S - společné plánování, společná výuka, společná reflexe. Zatím máme za sebou tři jednotky: zdravá výživa, příchod jara - masopust a ochutnávky potravin a nyní máme téma strach (hry, povídání se spolužáky, soutěže apod.)

Ztráty a nálezy v šatních skříňkách

V posledních týdnech se nám v šatnách hromadí dětské zimní oblečení a jiné doplňky (helmy, brusle apod.). Pokud něco takového postrádáte, máte možnost nahlédnout do ztrát a nálezů po domluvě s vychovatelkou.

Státní svátek v květnu

Ve středu 1. 5. 2019 je státní svátek. V tento den nebude provoz ŠD.

Z technických důvodů (ředitelské volno) nenabízíme provoz ŠD od 6. do 7. května.

8. května je svátek a ŠD je zavřena (znamená to, že je 6. - 8. května volno).

Velikonoční volno

Od čtvrtka 18. dubna až do pondělí 22. dubna jsou Velikonoční prázdniny. Nástup do školy je 23. 4. 2019. Ve čtvrtek 18. 4. nebude školní družina v provozu.

Projektové dny

Ve středu 6. 3. 2019 proběhne v gymnastickém sále opět projektový den. Během měsíce probíhají v jednotlivých školních družinách dílčí akce, které vyústí v jeden den a dovednosti, které získaly jak vychovatelky, tak děti si předvedou.

Leden byl v duchu české písničky, v únoru se zabýváme tak důležitou zdravou výživou a v  březnu se budeme věnovat českým spisovatelům. Z každé akce najdete fotodokumentaci v naší galerii.

NOVÁ ORGANIZACE V ŠD OD II. POLOLETÍ

Od 1. 2. 2019 v rámci organizačních změn, z důvodu individuálnějšího přístupu a posílení vztahů mezi žáky, došlo k přerozdělení některých dětí. Bližší informace ohledně změny máte k dispozici jak u svých učitelů, tak u vychovatelů.

Kontakty ŠD

Věra Lasovská