Družina 1

Vítáme vás v novém školním roce 2020/2021

24. 9.  Tandem land art

Zkusili jsme vytvořit mozaiky z přírodních materiálů a jedna byla povedenější než druhá. Fotografie jsou umístěny na fotogalerii ŠD.

15. 9.  Odpočívání v šd

Po obědě jsme dělali s dětmi klidnou chvilku, kdy jsme pokládali plyšové hračky a další předměty na odpočívající kamarády. Fotografie jsou umístěny na fotogalerii ŠD.

14. 9.  hřiště

Vyrazili jsme na hřiště na Dětském ostrově a užívali si průlezek a houpaček. Fotografie jsou umístěny na fotogalerii ŠD.

10. 9.  dramatizace správného chování

Zkoušeli jsme si s dětmi, jestli víme, jak se k sobě správně chovat a jak řešit situace, které mohou v družině nastat. Fotografie jsou umístěny na fotogalerii ŠD.

7. 9.  Poznáváme školu

Poznávali jsme s dětmi školu. Děti měly za úkol vydat se ve dvojicích po škole a objevit místnosti jako jídelna, šatna, tělocvična apod. Potom jsme společně zkontrolovali, jak správně úkol splnily. Fotografie jsou umístěny na fotogalerii ŠD.