Nacházíte se na: Úvod Školní družina Družina 2

Družina 2

Přejeme Vám krásný adventní čas.

UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče. V poslední době se stává častěji, že si pro své dítě přicházíte pozdě, tj. po 17:00 hodině. Proto jsem vám raději okopírovala výňatek z vnitřního řádu ŠD, abyste věděli, jak v této situaci postupujeme.

Povinností zákonných zástupců žáků vzhledem k ŠD či ŠK je:

1.8.5. pokud se pozdní vyzvedávání dítěte opakuje, dochází ke sčítání minut pozdních odchodů ze ŠD/ŠK (tyto pozdní odchody jsou prokazatelně evidovány v docházkových listech ŠD/ŠK a zákonný zástupce je o nich neprodleně informován). Dosažení 20 minut pozdních odchodů ze ŠD/ŠK (za pololetí) je považováno za hrubé porušení vnitřního řádu a jako takové může být důvodem k podmínečnému vyloučení, v případě dalšího opakování k vyloučení ze ŠD/ŠK;

Děkujeme za pochopení,

Mgr. Věra Lasovská

Rozmístění dětí do jednotlivých oddělení

Vážení rodiče.

Informace o rozmístění dětí do školních družin jsou umístěné pod zvonky a na nástěnce ŠD

ve vstupní hale školy. Prosíme vás ještě o trpělivost a pochopení drobných organizačních změn na začátku školního roku.

Děkujeme, tým vychovatelek ŠD.

ŠD1 - přípravka + 2.A, Jana Hadravová

ŠD2 - 1.A 1/2 + 3.A, Alice Kovaříčková

ŠD3 - 1.A + 3.B, Mgr. Věra Lasovská

ŠD4 - 4.B + 5.A + 5.B, Vendula Kazáková, DiS.

Přihlášky do ŠD 2019-2020

Přihlásit dítě do školní družiny na rok 2019/2020 můžete tak, že odevzdáte přihlášku vedoucí vychovatelce v době od 26. 8. do 30. 8. 2019 (od 9:00 do 15:00 hodin - 606 277 967).

Přihlášku k vytištění najdete v dokumentech, popřípadě ji můžete zaslat v elektronické podobě na e-mail: lasovska@zskorenskeho.cz, (originál zápisního lístku prosíme také odevzdat osobně vedoucí vychovatelce).

Provoz školní družiny začíná 2. 9. 2019 ranní družinou.

Školní družina 2019/2020

Ve školním roce 2019/2020 budou na naší škole otevřena čtyři oddělení školní družiny.

Družinu budou navštěvovat děti z přípravky a děti z první až čtvrté třídy.

Děti z páté třídy, pokud budou mít zájem, doplní volná místa.

Mgr. Věra Lasovská, vedoucí ŠD

Kontakty ŠD