Nacházíte se na: Úvod Školní družina Družina 5

Družina 5

KC Prádelna

14. 12. 2018 se s dětmi vydáme do komunitního centra Prádelna, kde si pro nás připravili zajímavý kreativní program.

Lampionový průvod

Jako loni v tuto podzimní dobu vás zve školní družina na Lampionový průvod, který se koná 15.11.2018. Průvod odchází v 17 hodin do Kinského zahrady. Moc se na vás těšíme. Nezapomeňte dětem koupit lampionky (z bezpečnostních důvodů bez svíčky, pouze  s baterkou). Sraz je před školou v 17:00 hodin a před průvodem si vyzvedněte dítě ze své školní družiny. Za dítě je v době průvodu odpovědný rodič.

Divadelní představení

Dne 29. 11. 2018 navštíví naše školní družina divadlo Ypsilon ve Spálené ulici. Divadlo je od 14:15 hodin a stojí 80 Kč (platí se z fondu ŠD). Je to hudební představení s názvem: "Hudbajky aneb skrytý život nástrojů!"
Moc se těšíme.

100 let republiky

Výročí naší republiky, oslavíme také spolu s dětmi v naší družině. V pátek 19.10.2018 má naše družina první společnou akci. Je to soutěž ze znalostí Československa. Soutěží mezi sebou družstva složená z různých věkových kategorií. Každý měsíc máme pro děti připravenou společnou soutěž pro celou školní družinu.

Informace na začátek školního roku 2018/ 2019

Vážení rodiče,

v průběhu měsíce září dostane každé dítě zápisník do ŠD (prosíme obalit), ve kterém najdete potřebné informace o chodu ŠD. Prostřednictvím tohoto zápisníku budete dostávat různé informace o akcích, platbách, popřípadě i jiná sdělení. Jednorázově, též začátkem září, vybíráme částku 250Kč (odevzdáváte své vychovatelce), která slouží na různé kulturní i jiné akce.

Vaším podpisem stvrzujete příjem těchto informací.
Děkujeme.

Tým vychovatelek ŠD