ZŠ Kořenského, Praha 5 - Smíchov - úvodní stránka

Hledáme v každém to nejlepší
”otevřená škola 21. století”

Přeskočit na menu vybrané sekce

Nacházíte se na: Úvod Školní družina Kroužky

Kroužky ve školní družině 2019/2020

Vážení rodiče,

dne 20. 1. 2020 zahajujeme přihlašování na II. pololetí. Zkontrolujte na jaké kroužky je Vaše dítě přihlášeno. V případě zájmu o nový kroužek se přihlaste přes tabulku a pokud chcete dítě odhlásit, kontaktujte mne na email kovarickova@zskorenskeho.cz.

Keramiku pro mladší bude zajišťovat agentura Kroužky a je třeba se přihlásit na jejich webu https://www.krouzky.cz/nove-prihlaska/nove-online-prihlaska?chosenRegion=1&chosenObvod=&chosenSkola=25&chosenKrouzek= 

Kroužky jsou v podstatě beze změny, jen pěvecký sbor se rozdělil na mladší (stejný čas) a starší (čtvrtek 14:00 - 15:00).

Platby u kroužků, které zajišťují jiné organizace (badminton, fotbálek, kriket, karate, judo, gymnastika, krav maga, florbal, šachy) je nutné vyřídit přímo u nich, právě tak jako přihlášení. Termín zahájení se může lišit.

Kroužky organizované školou budou zahajovat pokud nenahrazují lekce za I. pololetí od 3. 2. 2020 a  je nutné, aby Vaše platba  byla připsána na účtu školy  27 - 66 22 72 02 37/ 0100 s variabilním symbolem Vašeho dítěte na obědy, před který se přidá 5

do 14. 2. 2020. Platby za více kroužků lze poslat jednou částkou.

 

Alice Kovaříčková ŠD 2 e-mail: kovarickova@zskorenskeho.cz, telefon: 606 755 859

Kroužky pořádané ZŠ Kořenského

Název a informaceCílová
skupina
Termín
konání
KapacitaObsazenoUzávěrkaPřihlášení online
keramika starší 3. - 6. třída pondělí 14:30 - 15:30 8 7 31.1.2020
volejbal 7. - 9. třída 7. - 9. třída středa 13:40 - 14:25 14 0 31.1.2020
Matematika ( 9. třída) 9. třída středa 14:00 - 14:45 16 15 31.1.2020
pěvecký sbor mladší (1.P - 2. třída) PŘÍPRAVKA - 2. třída úterý 12:50 - 13:50 20 7 31.1.2020
sportovní hry 2. - 3. třída 2. - 3. třída úterý 12:45 - 13:30 16 3 31.1.2020
pěvecký sbor starší 3. - 9. třída 3. - 9. třída čtvrtek 14:00 - 15:00 20 5 31.1.2020
hudebně dramatický kroužek OBSAZEN 5. - 9. třída čtvrtek 14:00 - 15:30 12 12 31.1.2020 Obsazeno
AJ konverzace OBSAZENO 4. - 5. třída čtvrtek 13:15 - 14:00 12 12 31.1.2020 Obsazeno
sportovní hry 1. P - 1. třída 1.P - 1. třída úterý 12:45 - 13:30 14 7 31.1.2020
keramika mladší (16 lekcí) PŘÍPRAVKA + 1. - 2. třída středa 14:30 - 15:15 8 7 31.1.2020
klub osobnostně sociálního rozvoje I. stupeň I. stupeň pondělí 13:40 - 15:00 20 3 31.1.2020
klub osobnostně sociálního rozvoje II. stupeň II. stupeň čtvrtek 13:40 - 15:00 20 1 31.1.2020

Kroužky pořádané externími pořadateli

Název a informaceCílová
skupina
Termín
konání
KapacitaObsazenoUzávěrkaPřihlášení online
badminton mladší 2. - 5. třída pondělí 14:00 - 15:30 8 2 31.1.2020
judo 3. - 5. třída 3. - 5.. třída pondělí, středa 17:15 - 18:30 5 1 31.1.2020
šachy 1. stupeň úterý 13:15 - 14:00 15 6 31.1.2020
karate začátečníci PŘÍPRAVKA + 1. stupeň úterý 14:00 - 15:00, čtvrtek 14:00 - 15:00 10 4 31.1.2020
fotbálek 2. - 5. třída středa 15:30 - 17:00 9 6 31.1.2020
gymnastika pro děti PŘÍPRAVKA + 1.stupeň středa 16:00 -17:00 15 9 31.1.2020
krav maga mladší přípravka + 1. - 3. třída úterý 13:45 - 14:35 20 10 31.1.2020
krav maga starší 4. - 8. třída úterý 14:45 - 15:45 7 6 31.1.2020
florbal mladší PŘÍPRAVKA + 1. - 3. třída pátek 13:45 - 14:30 12 10 31.1.2020
karate pokročilí 1. stupeň úterý 15:00 - 16:00, čtvrtek 15:00 - 16:00 10 1 31.1.2020
orchestr 2. - 9. třída pokročilí út 15:30 -17:45, st 17:00 - 19:15, čt 15:00 - 17:15 15 2 31.1.2020
judo 1. - 2. třída PŘÍPRAVKA + 1. - 2. třída pá 16:30 - 17:15 5 0 31.1.2020
florbal starší 4. - 6. třída pátek 14:30 - 15:30 12 12 31.1.2020 Obsazeno
orchestr přípravka PŘÍPRAVKA + 1. -7. třída začátečníci úterý 14:30 - 15:30, čtvrtek 14:00 - 15:00 10 4 31.1.2020

Kontakty ŠD

Věra Lasovská

Tel.: 606 277 967

Více kontaktů »


Videoprezentace

Ocenění společnosti Scio

Škola Paměti národa