Družina 4

září - informace

Milé děti a milí rodiče,

podzim se nám blíží a s ním i občasné dešťové přeháňky. Přibalte, prosím, dětem do skříňky pláštěnku a vhodnou obuv do deště, protože nejsme z cukru a umíme si užít procházku i v mírném dešti. Nezapomeňte také na to, že děti v družině si odpoledne chodí hrát ven a k tomu potřebují patřičné ošacení (náhradní tepláky, mikinu, bundu). Zkoumat, co vše lze dělat na prolézačkách jde v šatičkách o něco hůř.

Děkuji a přeji hezký den

Vaše vychovatelka Anna Ramajzlová

vítáme vás v novém školním roce 2022/2023

Milí rodiče a milé děti,

doufám, že jste prožili krásné prázdniny a máte spoustu zážitků, o kterých si společně budeme moci povídat, namalovat je a navzájem se navnadit na ty další.

V letošním roce s námi bude v družině žabák Ferda a my všichni budeme také žabkami a žabáky. Žabák Ferda nás se svými mouchami bude učit, jak se vypořádat s různými pocity.  Rozvoj emoční inteligence bude naším celoročním cílem.

Protože u mne budou hlavně děti z 1.A, budu dětem hodně číst a snažit se jim předat svou lásku ke knihám. Se staršími dětmi se ve čtení můžeme střídat. Pokud má vaše dítě nějakou oblíbenou knížku, může si ji do družiny přinést a představit nám ji. Určitě se tím navzájem obohatíme.

CELODRUŽINOVÁ HRA - VZHŮRU DO VESMÍRU

V tomto školním roce budeme objevovat tajemství vesmíru. V září nás čeká stavba vesmírné základny a testy fyzické zdatnosti, abychom byli na dalekou pouť připraveni.

Pokud najdete doma nepotřebné izotermické fólie, věnujte mi je do družiny - využijeme po celý rok na vyrábění vesmírných nezbytností.

Sledujte prosím stránky družiny a družinový notýsek, kde budou aktuální informace k akcím pořádaných družinou, ale i k chování vaší ratolesti v družině a jiné neméně důležité informace.

Těším se na vás

Vaše vychovatelka Anna Ramajzlová