Nacházíte se na: Úvod Školní družina Družina 4

Družina 4

Veselé velikonoce!

S dětmi Vám všem přejeme příjemné prožití Velikonoc.

Ztráty a nálezy v šatních skříňkách

V posledních týdnech se nám v šatnách hromadí dětské zimní oblečení a jiné doplňky (helmy, brusle apod.). Pokud něco takového postrádáte, máte možnost nahlédnout do ztrát a nálezů po domluvě s vychovatelkou.

Státní svátek v květnu

Ve středu 1. 5. 2019 je státní svátek. V tento den nebude provoz ŠD.

Z technických důvodů (ředitelské volno) nenabízíme provoz ŠD od 6. do 7. května.

8. května je svátek a ŠD je zavřena (znamená to, že je 6. - 8. května volno).

Velikonoční volno

Od čtvrtka 18. dubna až do pondělí 22. dubna jsou Velikonoční prázdniny. Nástup do školy je 23. 4. 2019. Ve čtvrtek 18. 4. nebude školní družina v provozu.

Projekt

Od ledna 2019 u nás probíhá projekt, který by měl prohloubit různé kompetence dětí i pedagogů, je rozdělen do jednotlivých měsíců a jednotlivých témat, za spolupráce konkrétních odborníků. Vše, co se v daném měsíci dozvíme je pak prezentováno v projektovém bloku.

Leden byl v duchu české písničky, únor je napasován na zdravé stravování, březen se týká českých spisovatelů píšících pro děti... Z každé akce najdete fotografie v naší galerii.

NOVÁ ORGANIZACE V ŠD OD II. POLOLETÍ

Od 1. 2. 2019 v rámci organizačních změn, z důvodu individuálnějšího přístupu a posílení vztahů mezi žáky, došlo k přerozdělení některých dětí. Bližší informace ohledně změny máte k dispozici jak u svých učitelů, tak u vychovatelů.

Kontakty ŠD

Věra Lasovská