Nacházíte se na: Úvod Školní družina Družina 4

Družina 4

Podzimní prázdniny

Vážení rodiče,

v době podzimních prázdnin provoz školní družiny z provozních důvodů nenabízíme.

28. října je státní svátek, v úterý 29. října a ve středu 30. října 2019 jsou podzimní prázdniny.

Ředitelské volno je ve čtvrtek a v pátek 31. 10. - 1. 11. 2019 (navazuje na podzimní prázdniny).

V tyto dny budou ve škole stavební práce.

Děkujeme za pochopení.

Rozmístění dětí do jednotlivých oddělení

Vážení rodiče.

Informace o rozmístění dětí do školních družin jsou umístěné pod zvonky a na nástěnce ŠD

ve vstupní hale školy. Prosíme vás ještě o trpělivost a pochopení drobných organizačních změn na začátku školního roku.

Děkujeme, tým vychovatelek ŠD.

ŠD1 - přípravka + 2.A, Jana Hadravová

ŠD2 - 1.A 1/2 + 3.A, Alice Kovaříčková

ŠD3 - 1.A + 3.B, Mgr. Věra Lasovská

ŠD4 - 4.B + 5.A + 5.B, Vendula Kazáková, DiS.

Přihlášky do ŠD 2019-2020

Přihlásit dítě do školní družiny na rok 2019/2020 můžete tak, že odevzdáte přihlášku vedoucí vychovatelce v době od 26. 8. do 30. 8. 2019 (od 9:00 do 15:00 hodin - 606 277 967).

Přihlášku k vytištění najdete v dokumentech, popřípadě ji můžete zaslat v elektronické podobě na e-mail: lasovska@zskorenskeho.cz, (originál zápisního lístku prosíme také odevzdat osobně vedoucí vychovatelce).

Provoz školní družiny začíná 2. 9. 2019 ranní družinou.

Příští školní rok

Vážení rodiče,

děti z budoucích 5. tř. budou přijímány do ŠD pouze v případě volných míst. (Z důvodu snižování počtu oddělení z 5 na 4.) Děkuji. Zároveň přeji za ŠD4 krásné léto. :-)

Školní družina 2019/2020

Ve školním roce 2019/2020 budou na naší škole otevřena čtyři oddělení školní družiny.

Družinu budou navštěvovat děti z přípravky a děti z první až čtvrté třídy.

Děti z páté třídy, pokud budou mít zájem a budou volná místa , doplní volná místa.

Mgr. Věra Lasovská, vedoucí ŠD

Projekt

Od ledna 2019 u nás probíhá projekt, který by měl prohloubit různé kompetence dětí i pedagogů, je rozdělen do jednotlivých měsíců a jednotlivých témat, za spolupráce konkrétních odborníků. Vše, co se v daném měsíci dozvíme je pak prezentováno

v projektovém bloku.