24.3. Lišky - Návštěva v ZŠ Kořenského

Lišky byly pozvány na prohlídku základní školy, do které možná i někdo z nás v příštím či přespříštím roce nastoupí. Byli jsme moc zvědaví, co nás čeká a strávili jsme tam necelé dvě hodiny. Rozdělili jsme se na dvě skupinky a každá strávila hodinku v přípravné třídě anebo ve velké tělocvičně. V přípravné třídě s námi byli i současní školáci a jejich paní učitelka s asistentkou, kde jsme si zkusili vypracovat pracovní list s jarní tematikou a nebo jsme dle zvuků určovali zvířátka a naopak. V tělocvičně jsme si s našimi paní učitelkami vyzkoušeli spoustu aktivit. Nejprve jsme se zahřáli hrou na babu, pak jsme trénovali závodění z dřepu, skoky přes lavičku, kotrmelec na hrazdě (s dopomocí paní učitelky), procvičovali jsme házení a chytání míče různými způsoby a také jsme se krásně pohoupali na kruzích. Užili jsme si to.

Publikováno dne: 24. 3. 2023