Volná pracovní místa

Učitel češtiny jako cizího jazyka

Hledáme na cca 0,5 úvazku učitele českého jazyka pro cizince.
Potřebujeme člověka s kvalifikací učitele, který umí nejen vzbudit zájem o vzdělání, ale také povzbudit a motivovat k životu v nové zemi. Může mít zkušenost cizince, žijícího v ČR, v takovém případě potřebujeme zkušku z ČJ na úrovni C1.
Nabízíme soudržný a multikulturní pracovní tým, dobrodružství vzdělávání na pražském Smíchově, školní stravování a další benefity.

Asistent pedagoga

Hledáme na 0,5 úvazku asistenta pedagoga na první stupeň.
Potřebujeme člověka, který umí být v submisivní spolupráci s učitelem, dokáže vzbudit zájem žáků o vzdělání, povzbudit a motivovat. Potřebujeme maturitu a nejlépe kurz asistenta pedagoga, případně jakékoli pedagogické vzdělání.

Dvojjazyčný asistent pedagoga

Hledáme na 0,5 nebo 1,0 úvazku dvojjazyčného asistenta.
Potřebujeme člověka s dokončeným kurzem asistenta pedagoga nebo jinou pedagogickou kvalifikací, který umí nejen vzbudit zájem o vzdělání, ale také povzbudit a motivovat k životu v nové zemi. Podmínkou je znalost ruského či ukrajinského, případně vietnamského jazyka na dobré komunikační úrovni. Může jít také o cizince s volným vstupem na pracovní trh, žijícího v ČR, v takovém případě potřebujeme zkušku z ČJ na úrovni C1.