Volná pracovní místa

Nově zřízená pozice vrátná/vrátný s povinností náhlého úklidu a obsluhy telefonní ústředny

Nástup od září 2023. 

Popis pozice: Pracovní doba 11 - 19 hodin, dohled nad pohybem osob v šatnách a vstupním prostoru školy, uvádění návštěv, přejímání zásilek, přijímání a přepojování telefonních hovorů, dohled nad provozem pronájmu prostor školy;  úklid v nutných případech.

Očekáváme: čistý trestní rejstřík a dobrý zdravotní stav, srozumitelný projev, vlídné jednání a organizační schopnosti, základní dovednosti práce s počítačem - mail, kamerový systém - a ochota učit se novým dovednostem.

Nabízíme: mzdu dle platných platových tarifů (třída 2, stupeň 12, při úvazku 1,0 hrubá mzda 18.070 Kč), po zkušební době osobní ohodnocení, 2x ročně mimořádné odměny, zaměstnanecké stravování, bonusy z FKSP.

Prosíme o stručný životopis na bergerova@zskorenskeho.cz .

Od 1. září 2023 přijmeme pracovnici/pracovníka na pozici úklid a pomocná síla ve výdejně jídla

Možno zkrácený úvazek i kombinovaně až do úvazku 1,0.

Bližší informace:
Úklid: v odpoledních hodinách (po 15. hod.), požadován výpis z rejstříku trestů a dobrý zdravotní stav, mzda dle platných platových tarifů (třída 2, stupeň 12, při úvazku 1,0 hrubá mzda 18.070 Kč), po zkušební době osobní ohodnocení, 2x ročně mimořádné odměny

Pomocná síla ve výdejně jídla: v době 10:30 - 14:30 hod., požadován zdravotní průkaz, mzda dle platných platových tarifů (třída 4, stupeň 12, při úvazku 0,5 hrubá mzda 10.875 Kč), po zkušební době osobní ohodnocení, 2x ročně mimořádné odměny.

V případě zájmu prosím zaslat stručný životopis na bergerova@zskorenskeho.cz nebo v písemné podobě (vhození do poštovní schránky na budově ZŠ). Budu Vás kontaktovat v době 10. 7. – 14. 7., 31. 7. – 4. 8. a po 21. 8. (mimo tyto týdny čerpám dovolenou).

ukrajinský asistent pedagoga v ZŠ KOŘENSKÉHO

Zš Kořenského Praha 5 hledá ukrajinského asistenta pedagoga. Náplň práce: péče o žáky z Ukrajiny, doučování, tlumočení při hovorech s rodiči, odpolední péče o děti ve školní družině.

Očekáváme pedaggické vzdělání a češtinu na úrovni B2, dobrý vztah k dětem, ochotu spolupracovat, podílet se na akcích ZŠ a jejím rozvoji.

Nabízíme malý soudržný pracovní tým, dobrodružství vzdělávání na pražském Smíchově, školní stravování, karty Sodexo a další benefity. Škola má velmi dobrou dopravní dostupnost, nachází se blízko stanice metra Anděl a tramvaje Arbesovo náměstí.

Životopis prosíme na danhelkova@zskorenskeho.cz.

Učitelka/učitel mš

Hledáme paní učitelku nebo pana učitele do mateřské školy. Celý úvazek, nástup září 2023. 
Podmínky: Střední pedagogické nebo vyšší či vysokoškolské vzdělání v oboru. Ochota pracovat s dětmi, spolupracovat, podílet se na akcích MŠ a jejím rozvoji.
Nabízíme malý soudržný pracovní tým, dobrodružství vzdělávání na pražském Smíchově, školní stravování, karty Sodexo a další benefity. MŠ je blízko stanice Anděl, má rozlehlou zahradu, dopravní hřiště, saunu a příjemné vnitřní prostředí.
Životopis prosíme na danhelkova@zskorenskeho.cz.