Volná pracovní místa

pracovník úklidu

Hledáme spolehlivého zaměstnance na úklid.
Nabízíme úvazek 1,0, mzdu dle platové tabulky cca 19.000,-, zaměstnanecké stravování a další benefity
Pracovní doba v odpoledních hodinách od 13:30 do 21:30 hod.
Požadujeme čistý trestní rejstřík.
Životopis  prosíme  na bergerova@zskorenskeho.cz

Učitelka/učitel ZŠ

Hledáme paní učitelku nebo pana učitele s aprobací TĚLOCVIK - INFORMATIKA nebo TĚLOCVIK - FYZIKA. Nástup od září 2022.
Podmínky: vzdělání v oboru nebo studium učitelství.
Nabízíme soudržný a multikulturní pracovní tým, dobrodružství vzdělávání na pražském Smíchově, školní stravování a další benefity.
Životopis prosíme na danhelkova@zskorenskeho.cz.

asistent pedagoga mš i zš

Hledáme asistenta pedagoga do mateřské školy na 0,75 úvazku. Zkušenost s diabetem či zdravotnický kurz výhodou.
Dále hledáme asistenta pedagoga do základní školy na 0,5 úvazku.

Podmínky pro obě pozice: dokončený kurz asistenta pedagoga nebo aspoň maturita a chuť si kurz udělat. Ochota pracovat s dětmi, podřídit se učiteli a pomáhat s organizací a výchovně vzdělávacím procesem ve třídě.

Životopis prosíme na danhelkova@zskorenskeho.cz.