Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež - Klub Smíchov

Klub Smíchov je sociální služba (nízkoprahové zařízení pro děti a mládež) zřizovaná Člověkem v tísni. Jsme tu pro děti a dospívající ve věku od 6 do 20 let. Klub sídlí 10 minut chůze od školy na adrese Vltavská 24, v pondělí ale pracovníci Klubu Smíchov poskytují službu přímo ve škole na stanovišti na chodbě ve 2. patře.

Klub Smíchov ve škole – chodba v 2. patře, pondělí 10:40 - 12:45. Čas terénu se může měnit - viz nástěnka v 2. patře a Facebook (klub.smichov) nebo Instagram (klubsmichov).

Tým volnočasového klubu

Informace pro žáky a žákyně školy

S pracovníky si můžeš přijít jen tak popovídat (o čemkoli, co tě zajímá nebo trápí – ať už jde o rodinu, kamarády, školu, nebo třeba vztahy, zájmy, zdraví, osobní problémy...), zahrát si hru nebo se společně pustit do zábavné aktivity. Můžeš s námi strávit přestávku, volnou hodinu, nebo přijít jen na chvilku.

Pracovníci klubu dodržují mlčenlivost (co nám řekneš, neříkáme bez tvého souhlasu nikomu jinému – ani učitelům nebo rodičům!), žáci mohou službu využívat i anonymně (nemusí o tom nikdo vědět).

V otvírací době za námi také můžeš přijít do NZDM klubu Smíchov. Klub je bezpečný a příjemný prostor, kde můžeš trávit volný čas, poznat nové kamarády, hrát hry, učit se novým věcem, a povídat si s pracovníky. V klubu máme také pestrý program, pořádáme různé dílny, výlety, sportovní i preventivní programy.

Služba ve škole i v klubu je zcela zdarma, její využívání je vždy dobrovolné, a není třeba se předem objednávat nebo domlouvat. Přijď na pokec, těšíme se na tebe!

Adresa NZDM klubu Smíchov: Vltavská 3101/24, Praha 5

Otevírací doba klubu:

• pondělí: 10:30-16:30 individuální konzultace a doučka - napiš nám předem a domluvíme si čas!
  • úterý, středa (pro všechny) a čtvrtek (pro starší - od 11 let): 13:00-16:30 klub, 16:30-18:00 tichý klub (prostor pro doučko, konzultace, jinou tichou / vzdělávací aktivitu)