Školní ples ke 125. výročí školy

Školní ples se stal na Kořenského již dobrou tradicí. Letos jsme posunuli termín o něco blíže k prvnímu jarnímu dni a vyměnili kapelu - hráli Jefferson s naším oblíbeným panem zástupcen Janem Horkelem, jinak zůstalo vše při obvyklém - návštěva rodičů a přátel školy, společný tanec, tombola složená z darů příchozích a samozřejmě voba krále a královny plesu. Ta byla tento rok obzvlášť náročná a nádherně multikulturní. Děkujeme účastníkům volby za jejich odvahu a otevřenost, některé soutěžní projevy byly více než dojemné. Děkujeme také všem návštěvníkům plesu za spoluvytváření příjemné atmosféry, za aktivní zapojení do tance, kvizu a tomboly, zkrátka za krásný společný večer. Děkujeme též všem, kdo se příprav a realizace plesu účastnili služebně, ať už šlo o pedagogy či další zaměstnance školy, kapelu, moderátorku či fotografa. Bylo nám s Vámi a díky Vám báječně.

Publikováno dne: 25. 3. 2018