Pražské finále v bowlingu

Ve středu 29.5.2019 se zúčastnila celopražského finále v bowlingu tato družstva:

• Kořenda 1 ve složení: Matěj K., Filip M., Linda H. a Štěpán B. - 9.A (skupina A).
  • Kořenda 3 ve složení: Marek Š. - 4.A, Daniel R. - 6.B, Matyáš B. - 7.A, Jolana Ch. - 8.A (skupina B).

Pražského finále se zúčastnily nejen základní školy, ale i Menza, střední školy a učiliště. Z toho některé týmy hrají profesionálně, některé poloprofesionálně, mají kde trénovat a mají i profesionální trenéry.

Kořenda 3 se průběžně držela na 4. a 5. místě, pak spadli na 6.místo, kde zůstali. V konečném rozhodujícím zápase skončili na 12.místě.

Kořenda 1 potvrdila, že jsou opravdu dobří a rvali se a bojovali. Chybělo kousek štěstí. Byli průběžně na 2.a 1. místě v celkovém hodnocení a nakonec byli jedním ze 3 týmů, které měly stejný počet bodů. druhé místo jim uteklo o půl bodu. Pak v pořadí rozhodovaly další průměry, body atd. Skončili tedy 4. a v závěrečném boji s přehledem byli na 7.místě a jsou 1.náhradníky, pokud by nějaké ze 6 postupujících družstev nemohlo do Pardubic.

Publikováno dne: 4. 6. 2019