Mapa školy - souhrnné výsledky

V průběhu jara probíhalo na naší škole externí dotazníkové šetření MAPA školy, pořádala je pro nás společnost SCIO. Dotazovali jsme se tentokrát nejen rodičů a učitelů, ale také žáků - a zde jsou výsledky:

Jako silné stránky školy vnímají naši žáci nabídku kroužků, výuku práce s počítači a sportovní vybavení školy. Slabou stránkou školy je naproti tomu školní jídelna.

Učitelé i rodiče se shodnou na třech  ze čtyř prvních vzdělávacích cílů školy: naučit se samostatně řešit problémy; spolupracovat v kolektivu, vycházet a jednat s lidmi a  umět se učit. Doplňují je do třetice u rodičů obhajovat vlastní názor a vést diskusi a v případě učitelů dodržovat pravidla.  Obě skupiny považují dále za důležité naučit se samostatně vzhledávat a zpracovávat informace.

Většina žáků chodí do školy ráda nebo aspoň trochu ráda, rodiče vykazují větší spokojenost se školou, než u jiných škol.

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a s podrobnějšími výsledky se připojíme o prázdninách.

Publikováno dne: 18. 6. 2019