Online příprava k mezinárodním zkouškám British Council – LEARN ENGLISH

Internetové stránky LearnEnglish Teens jsou navrženy speciálně pro věkovou skupinu 13-17 let. Tyto stránky nabízejí jazyková cvičení, tipy pro mezinárodní zkoušky a pomoc s gramatikou a slovní zásobou. Obsahují velké množství audio a video materiálů k procvičování angličtiny. Tyto materiály zahrnují podcastové příběhy, audio seriály, televizní programy zaměřené na výuku angličtiny, které jsou vyrobeny ve spolupráci s BBC, a videa, která ukazují, jak se správně vyjadřovat v různých situacích.

PaedDr. Boris Hajdúk

Lukáš (9. A): Práce na této stránce je strašně fajn, člověk si procvičí svojí angličtinu, díky poslouchání. Myslím, že by se mělo na této stránce pracovat častěji. Nevýhoda je, že se ve školní síti strašně pomalu načítají otázky.

Publikováno dne: 6. 6. 2019