Škola v přírodě

Škola v přírodě, na kterou tradičně vyjíždějí žáci všech ročníků společně, se letos odehrála na severním Plzeňsku, v malebném prostředí u obce Plasy. Děti si vyzkoušely, jaké to je být týden bez rodičů a potkávat se se spolužáky a učiteli jinde než ve školní budově. Program plný soutěží, her a výletů; tentokrát s tématikou mořeplavců, objevujících nový kontinent.

Překvapením pro účastníky bylo vystoupení skupiny historického šermu Sinister z Prahy.

Vedení školy děkuje všem zúčastněným učitelům, zvláště pak Mgr. Kateřině Polanecké Ondrejkové za realizaci této vydařené akce.

Žáci, kteří z jakýchkoli důvodů nemohli odjet na ŠVP, měli v Praze přichystán náhradní program. Patřila do něj návštěva Vědohraní na MFF UK, botanické zahrady, Pražského hradu, zábavního parku v Modřanech a také depozitáře Národního muzea. Menší děti si užily dětský den a program Bezpečně na prázdniny.

Termín: 3. – 10. června 2012

Publikováno dne: 9. 7. 2012