21.9.2021, Sportovní den Prahy 5, Sovy a Lišky

Dnes v úterý 21.9.2021 se děti ze třídy Lišek a Soviček zúčastnily sportovního klání na Klamovce. Soutěžilo se ve sportovních disciplínách: hod koulí, hod oštěpem, skok z místa, štafetový běh, sprint, překážková dráha, hod na cíl. V předchozích dnech jsme s dětmi trénovali a také se učili Kořínkovský pokřik: Kořínek je plný síly, běhá rychle pro živiny. Sportujeme každý den, ničeho se neleknem! Naše školka se umístila na krásném 5. místě.

Tento den také proběhlo sportovní dopoledne na zahradě školky. Děti ze třídy Lišek a Soviček ve 3 týmech se jmény: Levharti, Rychlíci a Sporťáci, překonávaly překážkovou dráhu, slalom, hod na cíl, chůzi na chůdách a sprint. Všichni zvládly úkoly na výbornou.

Publikováno dne: 21. 9. 2021