Podzimní zamykání školkové zahrady

Tato akce byla připravená pro rodiče i děti celé naší školky. Společně jsme se sešli dopoledne od 9 hodin. Každý si vzal co chtěl: hrábě, koše, vozíky, pilky a dali jsme se do čištění a úklidu školkové zahrady. Sice se na nás sluníčko nesmálo, ale radost z práce byla. Byla zde příležitost se seznámit a popovídat si s ostatními rodiči i dětmi z jiných třídy.

Maminky napekly dobrůtky a po práci se každý mohl občerstvit dortíkem, nebo jinou dobrůtkou. Pan školník nám připravil ohniště, takže po práci byla zasloužená odměna: ohřát se u ohýnku a dát si buřtík s chlebem.

Všem zúčatněným a pomocníkům moc děkujeme. Je vidět, že byl odveden velký kus práce. Těšíme se na další společnou akci - Jarní probouzení školkové zahrady.

Neváhejte a přijďte pomoci, zažít nové dobrodružství!

Publikováno dne: 25. 11. 2019