Placení obědů

platba stravného

• platba stravného se provádí bankovním převodem, nebo složení hotovosti na účet ZŠ na pobočce Komerční banky, Praha 5, Za Ženskými domovy 3379/1, NELZE platit složenkou (prostřednictví České pošty)
  • číslo účtu 27-6622720237/0100
  • při platbě VŽDY používejte variabilní symbol (přidělený čtyřmístný kód) – slouží k identifikaci platby
  • splatnost (= den připsání Vaší platby na účet ZŠ) je do 28. dne v měsíci na měsíc následující
  • platbu doporučujeme provádět do 25. dne v měsíci
  • u trvalého příkazu zadejte platbu k 25. v měsíci na částku: kat. A 680,-Kč, kat. B 720,- Kč, kat. C 760,- Kč
  • Cena obědů pro aktuální školní rok 2023/2024 je následující:
    kategorie A (7 - 10 let):    34,00 Kč
    kategorie B (11 - 14 let):  36,00 Kč
    kategorie C (15 - 18 let):  38,00 Kč
  • stravné je třeba uhradit v takové výši, aby měl žák dostatečný kredit na účtu ZŠ na následující měsíc (cena oběda x počet stravovacích dní v měsíci)
  • výši kreditu lze sledovat online na www.e-jidelnicek.cz po zadání přihlašovacího jména a PIN Vašeho dítěte (je vydáváno spolu s potvrzením o zálohové platbě na čip)
  • při vyčerpání kreditu je čip zablokován a obědy nelze objednávat

b) identifikace strávníka

• k identifikaci strávníka slouží elektronický čip
  • čipy se pronajímají na začátku školní docházky za částku 150,00 Kč
  • po ukončení školní docházky žák čip odevzdá a částka mu bude vrácena
  • při ztrátě, či poškození dostane žák proti záloze 150,00 Kč nový čip
  • v případě, že žák zapomněl čip, nebo má problémy s identifikací ve školní jídelně, obrátí se na hospodářku ŠJ