Šifrovací hra - Technoplaneta

Tento rok se žáci naší školy opět zúčastnili šifrovací hry "Technoplaneta", a to ve složení - Filip Msallam, Emílie Daňhelková, Katerina Budžakoska a Matylda Černá. Zde je jejich shrnutí letošního ročníku:

Technoplaneta se nám letos líbila mnohem víc, než minulý rok, protože úlohy byly zábavnější, zajímavější, jednoduché na pochopení, ale těžké na vyřešení.

Také se nám líbilo, že se při úlohách muselo spolupracovat a zapojit každého člena z týmu. A o tom Technoplaneta je, o spolupráci. Proto si každý rok vybíráme tuto soutěž. Nezáleží na tom, zda jste chytří, ale jak dokážete spolupracovat. Musíte logicky přemýšlet jako tým a dokázat všem ostatním, že jste lepší tým, lepší skupina, lepší než oni.

Publikováno dne: 23. 5. 2017